Komunikacja Miejska sp. z o.o w Głogowie w aktywny sposób przyłączy się do organizowanego 22.04.2018 r. CROSU STRACENCÓW. W tegorocznej edycji imprezy zapewnimy darmowy transport dla mieszkańców naszego miasta, tak aby mogli w wygodny i szybki sposób dostać się na teren imprezy.
KIERUNEK ul. ZIELONA
TRASA NR 1
Lp. |
Przystanek |
Godzina odjazdu |
1 |
Jedności Robotniczej |
10.00, 11.00 |
2 |
Plac 1000-lecia |
10.02, 11.02 |
3 |
Sikorskiego koło banku spółdzielczego |
10.04, 11.04 |
4 |
Sikorskiego |
10.06, 11.06 |
5 |
Krzywoustego |
10.08, 11.08 |
6 |
Wita Stwosza – stadion |
10.10, 11.10 |
7 |
Wita Stwosza |
10.11, 11.11 |
8 |
Wita Stwosza |
10.12, 11.12 |
9 |
Zielona |
10.13, 11.13 |
10 |
Henryka Brodatego |
Koniec trasy |
TRASA NR 2
Lp. |
Przystanek |
Godzina odjazdu |
1 |
Jedności Robotniczej |
10.00, 11.00 |
2 |
Plac 1000-lecia |
10.02, 11.02 |
3 |
Sikorskiego koło banku spółdzielczego |
10.04, 11.04 |
4 |
Sikorskiego |
10.06, 11.06 |
5 |
Obrońców Pokoju |
10.08, 11.08 |
6 |
Obrońców Pokoju |
10.10, 11.10 |
7 |
Kościuszki |
10.11, 11.11 |
8 |
Keplera |
10.13, 11.13 |
9 |
Gwiaździsta |
10.15, 11.15 |
10 |
Zielona |
10.20, 11.20 |
11 |
Henryka Brodatego |
Koniec trasy |
KIERUNEK JEDNOŚCI ROBOTNICZEJ
TRASA NR 1
Lp. |
Przystanek |
Godzina odjazdu |
1 |
Henryka Brodatego |
15.00, 16.00 |
2 |
Zielona |
15.02, 16.02 |
3 |
Wita Stwosza |
15.04, 16.04 |
4 |
Wita Stwosza |
15.06, 16.06 |
5 |
Wita Stwosza – stadion |
15.08, 16.08 |
6 |
Krzywoustego |
15.10, 16.10 |
7 |
Sikorskiego |
15.11, 16.11 |
8 |
Sikorskiego koło banku spółdzielczego |
15.12, 16.12 |
9 |
Plac 1000-lecia |
15.13, 16.13 |
10 |
Jedności Robotniczej |
Koniec trasy |
TRASA NR 2
Lp. |
Przystanek |
Godzina odjazdu |
1 |
Henryka Brodatego |
15.00, 16.00 |
2 |
Zielona |
15.02, 16.02 |
3 |
Piłsudskiego |
15.10, 16.10 |
4 |
Gwiaździsta |
15.12, 16.12 |
5 |
Gwiaździsta - Kościół |
15.13, 16.13 |
6 |
Keplera |
15.15, 16.15 |
7 |
Kościuszki |
15.17, 16.17 |
8 |
Obrońców Pokoju |
15.19, 16.19 |
9 |
Obrońców Pokoju |
15.20, 16.20 |
10 |
Sikorskiego |
15.22, 16.22 |
11 |
Sikorskiego koło banku spółdzielczego |
15.23, 16.23 |
12 |
Plac 1000-lecia |
15.25, 16.25 |
13 |
Jedności Robotniczej |
Koniec trasy |