Jedyny taki trening na świecie!

Witamy Crossowców !

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych, którzy kochają bieganie 
i ukończyli 16 lat na Walentynkowy Półmaraton . To właśnie z myślą o Was jest ten niesamowity trening. Będzie to nie tylko trening ale również wielki sprawdzian i spotkanie zapaleńców, którzy wyznają że nie ma miłości bez bólu.

Mam nadzieję że ten trening stanie się ostatecznym momentem podjęcia decyzji jaki dystans wybierzecie startując w Crossie Straceńców 21-22.04.2018r.

Formuła tego treningu biegowego będzie dostosowana do wszystkich biegaczy. Dlatego każdy ze śmiałków będzie sam decydował, po ilu pętlach zejdzie z trasy i przekroczy linie mety. Tym razem nie będzie pomiaru czasu. Na trasie nie będzie rowów z wodą. Za to będzie dobra zabawa!

Co trzeba zrobić, aby pobiec z nami 10. Lutego.

Przede wszystkim powinieneś odpowiedzieć sobie na pytanie, czy lubisz wyzwania, ale skoro już to czytasz, to zakładamy że pewnie tak, więc bieganie w środku zimy po torze motocrossowym nie powinno budzić w Tobie większego strachu.

 

A oprócz chęci? Chcielibyśmy, abyś przyniósł ze sobą minimum 5 złotych 
i wsparł potrzebującego Tomasza Sęka. Otrzymasz w zamian serduszko umożliwiające udział w biegu. Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty. A po biegu zapraszamy na ognisko, pieczone kiełbaski oraz ciepłą herbatę . Brzmi nieźle, co? W takim razie odliczamy do Walentynkowego Treningu z Crossem Straceńców!

 

Start 11.30